Aito Igloo & Spa Resort

aito igloo spa resort

Aito Igloo & Spa Resort on hotelli Hotellit Lapissa, joka tarjoaa ainutlaatuisen majoituskokemuksen Lapin lumisissa maisemissa. Resortissa on iglu-huoneita, jotka tarjoavat ihastuttavan nÀkymÀn tÀhtitaivaalle. Paikan pÀÀllÀ sijaitsee myös kylpylÀ, jossa voit rentoutua ja nauttia erilaisista hoitoista. Aito Igloo & Spa Resort on tÀydellinen kohde niille, jotka etsivÀt ainutlaatuista ja luonnonlÀheistÀ majoituskokemusta Lapissa.

Aito Igloo & Spa Resort

Osoite

Seitarannantie 437, 97240 Rovaniemi

Puhelin

044 2488100

Sijainti Aito Igloo & Spa Resort
Mielipiteet

4.5/5 (Lue arvostelut)

LISÄTIETOJA

Aito Igloo & Spa Resort on luksushotelli, joka sijaitsee Lapissa, RovaniemellÀ. Se tarjoaa ainutlaatuisen majoituskokemuksen, jossa voit nukkua iglu-huoneessa ja nauttia kylpylÀ-palveluista. Hotellin osoite on Seitarannantie 437, 97240 Rovaniemi, ja voit ottaa yhteyttÀ puhelinnumerosta 044 2488100. LisÀtietoja löydÀt osoitteesta https://aitoresort.com/. Aito Igloo & Spa Resort on saanut 4,5 tÀhteÀ arvostelussa, mikÀ kertoo sen laatukokemuksesta. TÀmÀ hotelli on suosittu paikka Lapin matkailijoille, jotka etsivÀt erityistÀ majoitusta ja rentouttavaa kokemusta. Aito Igloo & Spa Resort on erinomainen valinta, jos etsit luksusta ja ainutlaatuinen kokemus Lapissa.

Indeksi

LisÀtietoja

MikÀ on Aito Igloo & Spa Resort ja missÀ se sijaitsee?

Aito Igloo & Spa Resort on luksushotelli, joka sijaitsee RovaniemellÀ, osoitteessa Seitarannantie 437, 97240 Rovaniemi. Se on erinomainen paikka niille, jotka etsivÀt luonnonlÀheistÀ ja rentouttavaa lomaa. Hotellin sijainti on ihanteellinen niille, jotka haluavat tutustua Lapin luontoon ja kulttuuriin. Hotellin vieraille on tarjolla monia palveluita, kuten spa, sauna ja ravintola.

Miten voin varata huoneen Aito Igloo & Spa Resortissa?

Voit varata huoneen Aito Igloo & Spa Resortissa helpposti ja nopeasti hotellin verkkosivuilla osoitteessa https://aitoresort.com/. SiellÀ voit tarkastaa huoneiden saatavuuden ja hinnat, sekÀ tehdÀ varauksen suoraan. Voit myös soittaa hotellin asiakaspalveluun puhelinnumerosta 044 2488100, ja he auttavat sinua varauksen tekemisessÀ. On myös mahdollista varata huone sÀhköpostilla tai majoituspalvelun kautta.

MikÀ on Aito Igloo & Spa Resortin arvostelu?

Aito Igloo & Spa Resort on saanut erinomaisen arvostelun, 4,5. TÀmÀ korkea arvostelu johtuu hotellin laadukkaista palveluista, siististÀ ja mukavista huoneista, sekÀ kauniista ympÀristöstÀ. Vieraat ovat erinomaisesti tyytyvÀisiÀ hotellin palveluihin ja henkilökuntaan, jotka ovat ystÀvÀllisiÀ ja avuliaita. Hotellin sijainti ja luonnonlÀheisyys ovat myös olennaisia syitÀ korkealle arvostelulle.

MitÀ palveluita Aito Igloo & Spa Resort tarjoaa?

Aito Igloo & Spa Resort tarjoaa monia palveluita, jotka tekevÀt loman erinomaiseksi. Hotellissa on spa, jossa voit rentoutua ja hoidattaa itseÀsi. Sauna on myös tarjolla, jossa voit rentoutua ja kuulla luonnon ÀÀniÀ. Ravintola tarjoaa maistuvia ruokia, jotka valmistetaan paikallisista raaka-aineista. Hotellissa on myös monia aktiviteetteja, kuten lomakeilailu, kalastus ja retkeily, jotka tarjoavat erinomaisen tavan tutustua Lapin luontoon ja kulttuuriin.

Jos haluat nĂ€hdĂ€ muita artikkeleita, jotka ovat samankaltaisia ​​kuin Aito Igloo & Spa Resort, voit kĂ€ydĂ€ luokassa Hotellit.

Aiheeseen liittyvÀt viestit