Hotel Yöpuu

hotel yopuu

Tornion kaupungissa sijaitseva Hotellit Tornio tarjoaa vierailleen laadukkaita majoituspalveluita. Erityisesti Hotel Yöpuu on suosittu majoitusvaihtoehto, joka tarjoaa vierailleen mukavan ja viihtyisän oleskelun. Hotel Yöpuun sijainti on keskeinen ja sen palvelut ovat laadukkaita, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan Torniossa majoittuvaksi.

Hotel Yöpuu

Osoite

Eteläntie 227, 94700 Kemi

Puhelin

040 7091100

Sijainti Hotel Yöpuu
Mielipiteet

4.3/5 (Lue arvostelut)

LISÄTIETOJA

Hotel Yöpuu on mukava ja siisti hotelli, joka sijaitsee osoitteessa Eteläntie 227, 94700 Kemi. Hotellin puhelinnumero on 040 7091100, ja sen verkkosivut löytyvät osoitteesta http://www.hotelyopuu.com/. Hotellin keskiarvo on 4,3, mikä kertoo sen olevan korkeatasoinen!

Hotel Yöpuu tarjoaa mukavat huoneet ja hyvän palvelun. Hotellin sijainti on myös hyvä, sillä se sijaitsee lähellä Kemin keskustaa. Hotellin henkilökunta on ystävällistä ja avuliasta.

Jos etsit hyvää hotellia Kemiin, Hotel Yöpuu on erinomainen valinta. Sen korkeat arvostelut ja hyvä palvelu tekevät siitä loistavan vaihtoehdon.

Indeksi

Lisätietoja

Mikä on Hotel Yöpuun osoite ja yhteystiedot?

Hotel Yöpuun osoite on Eteläntie 227, 94700 Kemi. Hotellin yhteystiedot ovat helposti saatavilla, ja voit tavoittaa heidät puhelimitse numerosta 040 7091100. Lisäksi hotellin verkkosivut löytyvät osoitteesta http://www.hotelyopuu.com/, josta löydät kaiken tarpeellisen tiedon hotellin palveluista ja huoneista. Hotellin sijainti on erinomainen, ja se tarjoaa loistavat puitteet lomalleen viettämiseen.

Miten Hotel Yöpuu on saanut asiakkailtaan palautetta?

Hotel Yöpuu on saanut asiakkailtaan erittäin hyvää palautetta. Hotellin keskimääräinen arvosana on 4,3, mikä kertoo hotellin korkeasta laadusta ja palvelun hyvyydestä. Asiakkaat ovat kehuneet hotellin siistiä ja viihtyisää sisustusta, sekä henkilökunnan ystävällistä ja avuliasta asennetta. Hotellin sijainti on myös ollut asiakkaiden mieleen, ja se tarjoaa helpon pääsyn Kemin keskustaan ja lähistön nähtävyyksiin.

Mitkä palvelut Hotel Yöpuu tarjoaa asiakkailleen?

Hotel Yöpuu tarjoaa asiakkailleen laajan valikoiman palveluita. Hotellissa on ravintola, jossa tarjoillaan suomalaisia ja kansainvälisiä ruokia. Lisäksi hotellissa on baari, jossa voit nauttia juomia ja snäkkiä. Hotellin huoneet ovat siistejä ja viuhaisia, ja ne tarjoavat kaikki tarpeelliset mukavuudet lomailijalle. Hotellissa on myös konferenssi- ja kokoustilat, jotka soveltuvat yritysten ja järjestöjen tarpeisiin.

Miksi kannattaa valita Hotel Yöpuu lomakohteeksi?

Hotel Yöpuu on erinomainen valinta lomakohteeksi, sillä se tarjoaa kaiken mitä lomailija tarvitsee. Hotellin sijainti on loistava, ja se tarjoaa helpon pääsyn Kemin keskustaan ja lähistön nähtävyyksiin. Hotellin palvelut ovat korkealaatuisia, ja henkilökunta on ystävällistä ja avuliasta. Hotellin hinnat ovat myös edulliset, joten se on hyvä valinta kaikille lomailijoille. Hotellin arvosana 4,3 kertoo myös hotellin laadusta ja palvelun hyvyydestä.

Jos haluat nähdä muita artikkeleita, jotka ovat samankaltaisia ​​kuin Hotel Yöpuu, voit käydä luokassa Hotellit.

Aiheeseen liittyvät viestit